Aplikacje APKI NIE TYLKO MOBILNE

Poszukujesz aplikacji najlepiej pasujących do profilu działalności Twojej firmy?
Szukasz rozwiązań usprawniających działania biznesowe?
Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu danymi w firmie?

Dopasujemy najkorzystniejsze rozwiązanie informatyczne!


Sektor biznes

W ramach usług biznesowych oferujemy rozwiązania informatyczne zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Realizujemy zlecane projekty w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Tworzymy aplikacje desktopowe wspierające każdy biznes. Równocześnie jesteśmy świadomi tego, że rozwiązania mobilne są w biznesie standardem. Wychodząc naprzeciw tym wymogom, tworzymy dedykowane aplikacje mobilne.

Oferujemy w tym zakresie, m.in.:

 • systemy rejestrów, raportów, zbierania i organizacji danych, zarządzania przedsiębiorstwem,
 • systemy CMS, zarządzania treścią, stroną www, sklepem, usługami online,
 • systemy informatyczne B2B (wspierające i monitorujące współpracę firmy i jej partnerów). To internetowa platforma dla zarządzania ofertą produktów i usług wspomagająca obsługę realizacji zamówień. Pozwala na rozwijanie współpracy biznesowej pomiędzy firmą, a jej partnerami, a więc producentów, pośredników handlowych, dystrybutorów i hurtowników. Usprawnia i przyspiesza komunikację dzięki temu, że umożliwia śledzenie procesu zakupowego od zgłoszenia zapotrzebowania, poprzez złożenie zamówienia, monitorowanie odbioru, aż do rozliczenia faktury. Równocześnie system B2B eliminuje możliwość popełnienia błędu przez to, że wszystkie procesy są zautomatyzowane. Wspomaga efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
 • systemy B2C (dedykowane dla działań marketingowych na linii firma - konsument/końcowy klient). System, który obejmuje wszystkie działania poczynając od przygotowywania oferty, zamówienia, realizację płatności itp. Służy usprawnieniu procesu obsługi klienta. Pozwala na prowadzenie efektywnych działań marketingowych. Dzięki stworzeniu możliwości prowadzenia sprzedaży internetowej pozwala na obniżenie kosztów związanych z inwestowaniem w personel i punkty usługowe czy sklepy stacjonarne. Niewątpliwa zaletą systemu B2C jest też pełna dostępność oferty Twojej firmy przez całą dobę.
 • systemy CRM pozwalające na zarządzanie relacjami firmy z jej klientem, na gromadzenie informacji celem zacieśniania współpracy i budowania pozytywnego wizerunku firmy, CRM pomaga w śledzeniu historii transakcji, wysokości generowanych przez nich zysków dla Twojej firmy, a klient otrzymuje profil zawierający nie tylko dane kontaktowe, ale także informacje na temat jego statusu wypłacalności, stażu, częstotliwości kontaktów itp.
 • Systemy ERP, które pozwalają na zarządzanie zasobami firmy w jednym systemie, który integruje wszystkie działy i funkcje w firmie. Zwiększa efektywność w zarządzaniu przedsiębiorstwem, eliminuje błędy i - co istotne w biznesie - skraca czas wielu operacji.


Sektor naukowy i szkoleniowy

Proponujemy rozwiązania informatyczne dla firm i instytucji specjalizujących w dziedzinie edukacji.
Z naszej oferty mogą więc skorzystać firmy szkoleniowe i prowadzące kursy, uczelnie oraz szkoły językowe.

W tym zakresie oferujemy, m.in.:

 • systemy CRM, dzięki którym możliwe jest zarządzanie danymi uczestników szkoleń, zadaniami i celami oraz monitorowanie sprzedaży szkoleń. Usprawnia cały proces organizacji i planowania, dzięki możliwości prowadzenia pełnej ewidencji szkoleń. W pewnym sensie system CRM stanowi swoisty sekretariat internetowy pozwalający równocześnie na zarządzanie informacjami na temat kursantów i wykładowców. Pozwala na pełne monitorowanie prowadzonej działalności i budowanie pozytywnego wizerunku.
 • aplikacje mobilne służące budowaniu pozytywnych relacji na linii uczelnia/szkoła - kandydat/student. Wychodzą one naprzeciw nowym trendom powszechnego korzystania ze smartfonów i pozwalają na bieżącą wymianę informacji pomiędzy uczelnią, a jej interesantami. Wpływają na pozytywny wizerunek instytucji.


Tworzymy :

 • Aplikacje mobilne dedykowane na smartfony: Android, iOS,Windows Phone, Windows 10 Mobile
 • Aplikacje desktopowe oparte o języki: JAVA, C#, C++
 • Aplikacje webowe z użyciem: jQuery, Angular, React